2009 yılında ofset baskı ve rulo etiket üretim sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Başak Etiket ve Matbaa ismiyle kurulan firmamız, 2016 yılında Basak Basım Ltd. Şti.'ni kurarak kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Geniş makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan Başak Basım bugün baskı, sürekli form, grafik tasarım, rulo etiket, hologram etiket, ofset baskı ürünleri, lazer markalama, dijital baskı ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Başak Basım tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

Kurumsal yada şahsi alanda baskı ve tasarım ihtiyaçlarınız için Başak Basım’ın teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile taleplerinizde en uygun seçeneklerle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekten mutluyuz.

basak