Termal Etiket

Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır.
Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısa bir etiket çeşididir.
Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir.
Bu etiket cinsi genel olarak kuru gıda, bakliyat, hastane, otomasyon sektörleri gibi hızlı tüketimin bulunduğu sektörlerde kullanılmaktadır.
Termal etiket, ekonomik ve lamine termal olarak üretilmekte olup, lamine termal raf ömrü uzun, etiket yüzeyinde koruyucu tabaka ile baskısını uzun süre muhafaza etmektedir.

Stoklarımızda birçok ebattan hazır bulunmakla birlikte sipariş üzerine baskılı yada baskısız özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

Kuşe Etiket

Kuşe etiket, termal transfer yöntemiyle yani ribon ile baskı alınmasına rağmen uygun fiyatlarıyla düşük baskı maliyetine sahip olmasından dolayı kağıt bazlı etiketler içerisinde en çok tercih edilen etiket çeşitlerinden biridir. Kuşe etiketin üst yüzeyi yarı parlak ve pürüzsüzdür, çukurluk bulunmamaktadır. Bu yüzey yapısı sayesinde ribon baskısı ile kusursuz baskı alınmaktadır. Bu özelliği de tercih sebebidir. Kuşe etikete Termal transfer baskı yöntemiyle baskı alınabilir, baskı sırasında Wax yada wax/resin ribon kullanılır. Barkod yazıcılarda kaliteli baskı alınabilmesi için yüzeyi pürüzsüzdür. Parlak yada yarı mat çeşitleri vardır ayrıca kağıt bazlı olduğu için suya, ısıya, neme ve sürtünmeye karşı orta seviye dayanıklıdır. Termal etiketler gibi diğer kağıt bazlı etiket çeşitlerine göre dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır.
Stoklarımızda birçok ebattan hazır bulunmakla birlikte sipariş üzerine baskılı yada baskısız özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

Isı Cam Etiketi

Isıcam etiketleti özellik olarak kolay çıkartılabilen ve iz bırakmayan etiket türleridir, firmaya özel olarak etiket baskıları yapılmaktadır.