Renkli Kaşe

Firmanızın logosuna ve kurumsal renklerine göre 4 renge kadar aynı anda lazer teknolojisi ile üretiyoruz.


Kuşe Etiket

Kuşe etiket, termal transfer yöntemiyle yani ribon ile baskı alınmasına rağmen uygun fiyatlarıyla düşük baskı maliyetine sahip olmasından dolayı kağıt bazlı etiketler içerisinde en çok tercih edilen etiket çeşitlerinden biridir. Kuşe etiketin üst yüzeyi yarı parlak ve pürüzsüzdür, çukurluk bulunmamaktadır. Bu yüzey yapısı sayesinde ribon baskısı ile kusursuz baskı alınmaktadır. Bu özelliği de tercih sebebidir. Kuşe etikete Termal transfer baskı yöntemiyle baskı alınabilir, baskı sırasında Wax yada wax/resin ribon kullanılır. Barkod yazıcılarda kaliteli baskı alınabilmesi için yüzeyi pürüzsüzdür. Parlak yada yarı mat çeşitleri vardır ayrıca kağıt bazlı olduğu için suya, ısıya, neme ve sürtünmeye karşı orta seviye dayanıklıdır. Termal etiketler gibi diğer kağıt bazlı etiket çeşitlerine göre dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır.
Stoklarımızda birçok ebattan hazır bulunmakla birlikte sipariş üzerine baskılı yada baskısız özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

Isı Cam Etiketi

Isıcam etiketleti özellik olarak kolay çıkartılabilen ve iz bırakmayan etiket türleridir, firmaya özel olarak etiket baskıları yapılmaktadır.